خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, ایران سایتر, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

ارسال شده در: 4 آوریل 2017

قوانین و مقررات


۱- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.

۲- سرویس ‌گیرنده مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده در هاست و وب سایت خود بوده و سرویس‌دهنده هیچ‌گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

۳- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد اقدام به Spam ننماید، هیچ‌کدام از سایت‌ها و سرویس‌های خود و مشتریان را به‌وسیله‌ Spam ( نامه‌های ناخواسته ) تبلیغ ننماید و امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد.

۴- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد که از سرویس‌های مورد اجاره برای انتشار و تکثیر، فروش و پخش غیرقانونی نرم‌افزار، موسیقی، نوشته، فیلم، سریال، گزارش و هرگونه فایل متعلق به شخص یا شرکت ایرانی و خارجی، بدون اجازه آن‌ها استفاده ننماید و تمامی قوانین کپی‌رایت بین‌المللی اشاره شده در قوانین سازمان تجارت جهانی WTO را رعایت نماید. در صورت اعتراض شخص یا شرکت دارای حقوق و نداشتن مدارک کافی توسط سرویس‌ گیرنده، سرویس دهنده قادر خواهد بود بنا به درخواست فرد یا شرکت دارای حقوق، اقدام به حذف محتویات مورد دعوی از روی سرور اجاره شده و یا قطع دسترسی سرویس نماید که با توجه به اهمیت مسئله می تواند منجر به پایان سرویس دهی بدون بازپرداخت مدت باقی مانده گردد.

۵- سرویس گیرنده در انتخاب سرویس می بایست متناسب با نیاز خود اقدام نماید و سرویس دهنده قادر خواهد بود جهت جلوگیری از مزاحمت ها و آسیب های احتمالی برای دیگر کاربران از ادامه خدمات رسانی به کاربران پرمصرف خودداری نماید.

۶- سرویس های addon domain و parked domain نامحدود نمی باشد و محدودیت هر کدام بر روی پلن ها مشخص شده است .

۷- کلیه خدمات پشتیبانی تنها از طریق سیستم تیکتینگ موجود در سایت قابل ارائه می باشد و شماره تماس و پیامک صرفا جهت اطلاع رسانی و موارد متفرقه می باشد و تنها پشتیبانی رسمی از طریق تیکت می باشد.

۸- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود که از سرویس ‌های خود برای نفوذ، اختلال، خراب‌کاری و به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات در شبکه اینترنت به هبچ نحوی استفاده نکند.

۹- سرویس ‌گیرنده موظف است، از نام و نام خانوادگی حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز نبوده و عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین خرید، حق لغو قرارداد را برای سرویس دهنده، محفوظ می دارد.

۱۰- بعد از تایید قوانین و مقررات و واریز هزینه، قرارداد به مدت ۷ روز از طرف سرویس گیرنده قابل فسخ می باشد و این فسخ منوط به این می باشد که صرفا از هاست خود ناراضی باشد و درصورت مشاهده هرگونه سو استفاده های احتمالی قابلیت فسخ قرارداد را ندارد مگر در مواردی که اختلالات جدی در ارائه سرویس پیش آمده باشد.همچنین سرور های مجازی شامل این بند نمی شوند.

۱۱- میزان پایداری ( uptime ) تضمین شده شبکه و سخت افزار سرور های ارائه شده در ماه، ۹۹% می باشد هر چند پایداری عمومی شبکه و سخت افزار سرویس ها بسیار بیشتر و نزدیک به ۱۰۰% در ماه می باشد.

۱۲- بدیهی است پس از پایان مدت قرارداد در صورت تمایل به ادامه همکاری با ایران سایتر سرویس گیرنده می بایست با نرخ روز نسبت به پرداخت بهای سرویس ها اقدام نماید.

۱۳- هرگونه تهمت یا ادعا مبنی بر خراب یا ناقص بودن خدمات (از جمله ربات های ضد لینک و…) بدون اثبات و ارائه مدرک، شامل جریمه یا قطع خدمات میباشد.

۱۴- تمدید هر دوره اعم از ماهایانه و سه ماهه و شش ماهه تنها پس از پرداخت هزینه سرویس پیش از سررسید دوره بعدی میسر خواهد بود. با سر رسید موعد پرداخت، دسترسی سرویس گیرنده به سرویس مسدود شده و به حالت معلق در خواهد آمد و عدم پرداخت به معنای عدم تمایل به تمدید سرویس تلقی شده و بعد از ۱۵ روز از تاریخ معلق شدن سرویس اقدامات جهت حذف سرویس مذکور انجام می پذیرد و بدیهی است پس از حذف سرویس امکان بازگرداندن اطلاعات میسر نبوده و سرویس دهنده در این رابطه دارای مسئولیت نخواهد بود. چنانچه سرویس گیرنده پس از چند روز مسدود ماندن سرویس نسبت به پرداخت فاکتور دوره اقدام نماید، مدت استفاده مطابق دوره های قبلی محاسبه گردیده و تعداد روزی که سرویس گیرنده بدلیل عدم پرداخت امکان دسترسی به سرویس را نداشته است به مدت دوره اضافه نخواهد گردید.

۱۵- راه اندازی هرگونه سایت های دانلود, آپلود سنتربر روی پلن های دارای پهنای باند نا محدود و همچنین ارسال اسپم, نقض کپی رایت(مثل ارائه اسکریپتها و نرم افزار های نال شده و کرک شده و ..) ممنوع می باشد و در صورت مشاهده سرویس معلق خواهد شد.
۱۶- از پذیرش وب سایت هایی که به هر دلیل باعث باعث بالا رفتن لود سرور می شوند(همانند استفاده از VBSEO) معذوریم و در صورتی که از میزان لود سایت خود اطلاعی ندارید بعد از خرید هاست تا ۵ روز به شما اعلام میشود و هزینه به صورت کامل برگشت داده می شود.

۱۷- ما بصورت هفتگی از همه سایت های مشترکینمان، در ۲ سرور مستقل دیگر، کاملا اتوماتیک و ماشینی بک آپ گیری می کنیم ، و چون بک آپی که توسط سرورها گرفته میشود، کاملا اتوماتیک و ماشینی می باشند، هیچگونه تضمینی مبنی بر کامل و بدون ایراد بودن آنها وجود ندارد و به همین خاطر همه مشترکین ایران سایتر نیز موظف به گرفتن بک آپ منظم از اطلاعات مهم سایت های شان و دانلود و نگهداری از آن بک آپ ها هستند تا در صورت لزوم استفاده و رستور شوند، و در غیر اینصورت، مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

۱۸- محصولات دارای ۲۴ تست رایگان می‏‌باشند و بعد از پرداخت، هزینه به هیچ عنوان عودت داده نم‌یشود و خدمات ارائه شده، پس گرفته نمی‏‌شنود.

استفاده غیر قانونی
کلیه سرویسهای ایران سایتر می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هرگونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند، ممنوع است. این مورد می‌تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)
• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی‌رایت بدون مجوز
• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
• انتشار اکاذیب علیه دیگران
• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
• سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
• سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریستی
• راه اندازی سایت موسیقی و فیلم فاقد مجوز یا دارای حق کپی رایت
• راه اندازی سایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ


خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران