خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, ایران سایتر, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

ارسال شده در: ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

قوانین و مقررات


قوانین و مقررات

در هر نهاد یا سازمانی با مجموعه قوانین و مقرراتی از پیش تعیین شده، ثبات و رویه خدمت رسانی خود را مشخص می کند. در این قرارداد ارایه دهنده با عنوان ایران سایتر و خریدار با عنوان کاربر خطاب خواهند شد. استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد. بدیهی است که ایران سایتر در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد. کاربر، جدا از قوانین و مقرراتی که در زیر ذکر شده است، جهت استفاده از محصولات ایران سایتر ملزم به پذیرفتن قوانین و مقررات جرائم رایانه‌ای نیز می باشد.

 

تمامی قوانین و مقررات در ایران سایتر بدون استثنا اجرا خواهند شد.
چنانچه یک کاربر هزینه ای را به ایران سایتر پرداخت کرده باشد، این قوانین و مقررات را مطالعه و آن را پذیرفته است.

آخرین بروزرسانی: شنبه – ۲۵ تیر ۱۴۰۱

قوانین

 

قوانین کلی در ایران سایتر

 1. مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. مسئولیت عواملی همچون هک شدن به دلیل استفاده از افزونه ها و ماژول های کرک یا نال شده، استفاده از رمز عبور ضعیف و یا بی توجهی در حفظ اطلاعات عبور، به عهده کاربر می باشد.
 2. ایران سایتر مسئولیتی در قبال نقص و مشکلات امنیتی در سیستم های مدیریت محتوا، افزونه ها، اسکریپت ها و امثال آن ندارد.
 3. استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به سرویس کاربر منجر به قطع سرویس نخواهد شد. در صورت رخداد با کاربر تماس گرفته خواهد شد. مشتری موظف است نسبت کاهش مصرف جاری و یا ارتقای سرویس خود اقدام نماید. ایران سایتر سعی می کند تا در تمامی حالت ها از مسدود سازی سرویس شما جلوگیری کند، اما چنانچه میزان مصرفی کاربر در عملکرد سرور تاثیر منفی ایجاد کند، سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود و سپس با کاربر تماس گرفته خواهد شد.
 4. در صورت قرار گرفتن منابعی توسط کاربر که با قانون کپی رایت بین الملل مشکل دارد، در صورت گزارش توسط دیتاسنتر (چه ایران و چه خارج از ایران) با کاربر تماس گرفته خواهد شد و در صورت عدم حذف منابع مورد تخلف تا ۱۲ ساعت، سرویس کاربر مسدود خواهد شد.
 5. ارتقا و تنزل محصولات از طریق ناحیه کاربری برای کاربر فراهم می باشد. کاربر می تواند با ارتقا به بسته بالاتر تنها هزینه تفاوت بین دو بسته و دوره را پرداخت کند. در صورت تنزل هیچ هزینه ای به کاربر عودت داده نمی شود.
 6. کاربر متعهد می گردد از قرار دادن مطالب و فایل هایی با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر آموزش های crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت سلاح سرد یا گرم، ساخت سَم، روش های خودکشی و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود، اطلاعات حذف و هزینه های پرداختی عودت داده نخواهد شد.
 7. کاربر متعهد می گردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه (SPAM) استفاده ننماید، ضمنا استفاده از ابزارهای ایمیل مارکتینگ جهت ارسال ایمیل به صورت bulk غیر مجاز می باشد. دقت داشته باشید، محدودیت ارسال ایمیل در ساعت در سرویس های ارایه شده تفاوتی در نوع استفاده ایجاد نخواهد کرد. در تمامی سرویس های ارایه شده توسط ایران سایتر، ارسال ایمیل گروهی در قالب تبلیغات و یا هر دلیل دیگری غیر مجاز می باشد. در صورت رخداد، سرویس کاربر مسدود و جهت آزاد سازی سرویس، مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به عنوان جریمه دریافت خواهد شد.
 8. راه اندازی و ساخت سرویس های ایمیل موقت (Fakemail و یا Temporary Email) در تمامی محصولات ایران سایتر غیر مجاز می باشد. در صورت مشاهده سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.
 9. چنانچه به هر علتی که خارج از اراده ایران سایتر باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و یا خدمات مذکور موقتا و یا دائما قطع گردد، هیچگونه مسئولیتی متوجه ایران سایتر نخواهد بود. از جمله این علل می توان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفان های خورشیدی، سیل، زلزله، ویروس همه گیر و دیگر موارد مشابه اشاره نمود.
 10. قراردادن هرگونه اسکریپت یا کد به صورت عمدی و یا سهوی که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب ایجاد اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد، ممنوع است و در صورت مشاهده، سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد، چنانچه درخواست رفع مسدودیت توسط کاربر ارسال شود، در صورتی که مشکل در کمتر از 12 ساعت رفع نگردد، جهت حفظ امنیت زیرساخت و دیگر کاربران، سرویس به طور کامل حذف خواهد گردید و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر می باشد.
 11. راه اندازی سرویس های IRC – Internet Relay Chat بر روی کلیه سرویس های میزبانی وب و یا سرور مجازی در لوکیشن ایران غیر مجاز می باشد. کاربر مجاز است چنین سرویس هایی را خارج از لوکیشن ایران راه اندازی کند.
 12. کاربر می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نماید. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی شود. ایران سایتر قبل از پایان مدت قرارداد از طریق ایمیل و پیامک یا تلفن سعی خواهد نمود تا به مالک سرویس اطلاع دهد.
 13. استفاده از تمامی سرویس های ایران سایتر برای اسکن سایت ها، حمله DDOS و غیره ممنوع است و در صورت مشاهده و یا دریافت شکایت و با احراز شدن عمدی بودن حملات، سرویس بدون اطلاع رسانی مسدود و مبلغ ۳۰۰ هزار تومان جریمه نقدی خواهد شد. در صورت عدم پرداخت جریمه، ایران سایتر حق شکایت از کاربر متخلف از طریق مراجع قانونی را به منظور رفع خسارت از خود را محفوظ خواهد دانست.
 14. پشتیبانی ارایه شده در ایران سایتر تنها از طریق سیستم تیکت بصورت ۲۴ ساعته ارایه می شود. چت آنلاین الزاما مخصوص بخش فروش می باشد. همچنین شماره های تلفن ذکر شده در وبسایت تنها مخصوص شکایات و مسایل اداری می باشد. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پشتیبانی می بایست از طریق سیستم تیکت اقدام فرمایید. در ۹۹٪ مواقع، تیکت ها در کمتر ۳۰ دقیقه جواب داده می شوند اما ضمانت زمان پاسخگویی به تیکت ها کمتر از ۴ ساعت می باشد مگر اینکه اختلال از سمت ایران سایتر بوجود آمده باشد. (اختلال از سمت ایران سایتر یعنی مشکل فنی در سرور، اختلال شبکه ای و یا حملات اینترنتی، در چنین مواقعی در صفحه وضعیت شبکه اطلاع رسانی خواهد شد)
 15. تمامی کاربران موظف هستند، طبق ماده ۶۶۷، تبصره ۲ قوانین رایانه ای، هویت خود را با ارسال مدارک خواسته شده (کارت ملی، پاسپورت و یا گواهینامه رانندگی) در بخش احراز هویت، مشخص نمایند. چنانچه کاربر پس از گذشت ۱۴ روز مدارک لازمه را ارسال نکند، با کاربر تماس گرفته خواهد شد. در این مرحله بمدت ۷ روز دیگر فرصت خواهید داشت تا مدارک لازمه را ارسال کنید، در غیر این صورت تمامی سرویس های کاربر مسدود خواهند شد.
 16. تمامی خدمات ارایه شده توسط ایران سایتر شامل ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده می باشد.
 17. کاربر مجاز به انتقال سرویس به غیر نمی باشد، مگر اینکه اقدامات لازمه جهت انتقال قانونی سرویس از یک اکانت کاربری به اکانت کاربری دیگر انجام شده باشد.

استفاده غیر قانونی

کلیه سرویسهای ایران سایتر می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد. البته محدود به موارد زیر نیست و حق تشخیص آن برای ایران سایتر محفوظ می باشد.

 1. قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 2. استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 3. استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
 4. اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 5. انتشار اکاذیب علیه دیگران
 6. کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 7. وبسایت های فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
 8. وبسایت های مرتبط یا حامی گروه های شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت آلمان (با توجه به استفاده از سرور های آلمان)
 9. راه اندازی وبسایت موسیقی و فیلم فاقد مجوز یا دارای حق کپی رایت
 10. راه اندازی وبسایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ

اقدامات ایران سایتر در مقابل تخطی از قوانین و مقررات درج شده

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. تنها ایران سایتر تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. ایران سایتر حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که ایران سایتر از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند، نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها ایران سایتر بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین ایران سایتر در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. ایران سایتر هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به ایران سایتر خواهد بود.

 

قوانین و مقررات بکاپ گیری

یکی دیگر از خدمات منحصر به فردی که در ایران سایتر ارائه می گردد، سرویس بکاپ گیری به صورت روزانه می باشد که به صورت یک ارزش افزوده و رایگان ارائه می شود. زیرساخت سخت افزاری سرور های ایران سایتر مبتنی بر Raid می باشد و این یعنی اطلاعات کاربر به صورت همزمان بر روی چندین دیسک میزبانی می شوند. ایران سایتر از کلیه داده های روی سرورها شامل تمامی فایل های کاربر به صورت روزانه بر روی هارد درایو جداگانه ای در سرور بکاپ گیری می کند و از آنها به مدت 6 روز نگهداری می کند. همچنین این اطلاعات به صورت mirror بر روی دیسکی کاملا مجزا و خارج از سرور به صورت روزانه sync می شوند. به طور کلی کاربر موظف است که از اطلاعات خود به صورت مداوم بکاپ تهیه کند و در صورت از دست رفتن اطلاعات بکاپ به هر دلیلی، ایران سایتر مسئولیتی در قبال عدم کارکرد صحیح این ارزش افزوده رایگان به عهده نمی گیرد. به طور کلی مسئولیت بکاپ گیری اطلاعات به عهده کاربر بوده و می بایست کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از آن سرور و یا سرویس نگهداری نماید. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی قابل پذیرش نخواهد بود.

 

حفظ و نگهداری بکاپ ها قبل و بعد از پایان قرارداد

در صورتی که سرویس کاربر به دلیل عدم پرداخت به موقع صورتحساب مسدود شده باشد، ایران سایتر سعی می کند اطلاعات بکاپ کاربر را تا ۱۵ روز پس از تاریخ مسدودیت نگهداری کند. در این حین چنانچه کاربری نیازمند بازیابی بکاپ باشد، می بایست دوره جاری سرویس خود را تمدید کند. دقت داشته باشید که امکان تغییر دوره پرداخت سرویس پس از مسدود شدن وجود ندارد و کاربر موظف است هزینه کل دوره قرارداد را پرداخت نماید. همچنین فایل های بک آپ سیستمی که توسط ابزار های داخل کنترل پنل تعبیه می شوند گرفته شود به صورت دوره ای حذف می گردند. چنانچه مایل به نگه داشتن آن نسخه از بک آپ دستی هستید می بایست کلمه “backup” را از نام این فایل حذف کنید.

 

قوانین و مقررات ضمانت بازگشت وجه

جهت ارایه خدمات نوین و با کیفیت، با هدف ایجاد اعتماد میان کاربر و ایران سایتر، ضمانت بازگشت وجه بدون سوال و جواب به کاربران ارائه می شود. ضمانت بازگشت وجه بدین معنا می باشد که کاربر در زمان تعیین شده در هر سرویس می تواند کیفیت سرویس را بررسی نماید و معیار های خود را با توجه منابع دریافتی اندازه گیری کند. در این حین، چنانچه کاربری مایل به استفاده از این خدمات نباشد می تواند سرویس خود را بدون هیچ توضیح و دلیلی لغو نماید و هزینه پرداختی را عودت بگیرد. بسیاری از خدمات ارائه شده توسط ایران سایتر شامل ضمانت بازگشت وجه می باشند و برخی از محصولات ارائه شده به دلیل اینکه برای ایران سایتر شامل هزینه های جانبی می باشند، قابلیت ضمانت بازگشت وجه را ندارند.

 

ضمانت بازگشت وجه در خدمات ایران سایتر

 1. محصولات هاست اقتصادی: ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه
 2. محصولات هاست لینوکس حرفه ای: ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه
 3. محصولات هاست وردپرس: ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه
 4. محصولات هاست ایمیل: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
 5. محصولات هاست دانلود: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
 6. محصولات هاست نمایندگی: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
 7. محصولات KVM سرور مجازی: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
 8. هزینه های جانبی مدیریتی انجام شده بر روی سرویس ها در صورت لغو سرویس از کل مبلغ کسر خواهد شد.
 9. محصولات سرور اختصاصی: ۷ روز ضمانت بازگشت وجه (به غیر از هزینه های جانبی)
 10. محصولات هاست دانلود اختصاصی: ضمانت بازگشت وجه ندارد
 11. محصولات سرویس SMTP: ضمانت بازگشت وجه ندارد
 12. محصولات هاست نمایندگی اختصاصی: ضمانت بازگشت وجه ندارد
 13. محصولات افزودنی: ضمانت بازگشت وجه ندارد
 14. محصولات سرور مجازی حجیم: ضمانت بازگشت وجه ندارد
 15. محصولات لایسنس: ضمانت بازگشت وجه ندارد
 16. محصولات سرور ابری: ضمانت بازگشت وجه ندارد
 17. محصولات گواهینامه SSL: ضمانت بازگشت وجه ندارد
 18. خدمات بهینه سازی وردپرس: ضمانت بازگشت وجه ندارد
 19. خدمات ثبت، تمدید و انتقال دامنه: ضمانت بازگشت وجه ندارد

شرایط خاص در ارایه ضمانت بازگشت وجه

 1. در تمامی موارد ذکر شده در بالا، ضمانت بازگشت وجه تنها در اولین خرید کاربر به صورت واریز به حساب انجام خواهد شد. در صورتی که کاربر قصد استفاده از ضمانت بازگشت وجه در خرید دوم به بعد را داشته باشد، تنها می تواند مبلغ پرداختی خود را به صورت اعتبار در ناحیه کاربری دریافت کند.
 2. کاربرانی که احراز هویت خود را تکمیل نکرده باشند، امکان دریافت عودت وجه نخواهند داشت.
 3. چنانچه سرویس کاربر به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات تعیین شده مسدود شده باشد، تحت هیچ شرایطی هزینه پرداختی عودت داده نخواهد شد.
 4. چنانچه کاربری در اعتبار درون حسابی خود مبلغی داشته باشد، امکان برداشت نقدی آن وجود نخواهد داشت. اعتبار اضافه شده در حساب کاربری توسط هر روشی غیر قابل عودت می باشد.

 

قوانین و مقررات استفاده از سرور مجازی

 1. در تمامی محصولات سرور مجازی اعم از هاست دانلود اختصاصی، سرویس نمایندگی اختصاصی، سرویس سرور مجازی KVM، سرور مجازی حجیم و سرور مجازی ابری، بکاپ گیری به عهده کاربر می باشد. در صورتی که اطلاعات کاربر به هر دلیلی از بین برود، به دلیل حریم خصوصی بالا و عدم دسترسی ایران سایتر به فایل های کاربر، امکان بازیابی آن توسط ایران سایتر وجود ندارد. کاربر موظف می باشد تا به صورت مداوم از اطلاعات خود بکاپ تهیه کند.
 2. استفاده از خدمات سرور مجازی برای هک، حملات اینترنتی، ارسال اسپم و دیگر استفاده های مخرب غیر مجاز می باشد و در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش از سمت دیتاسنتر، سرویس کاربر مسدود خواهد شد. چنانچه عمدی بودن حملات برای ایران سایتر محرض گردد، تمامی اطلاعات بدون اطلاع قبلی حذف و از ادامه سرویس دهی به کاربر خودداری خواهد شد.
 3. ترافیک ماهانه مصرفی در تمامی خدمات سرور مجازی KVM و سرور مجازی ابری به صورت نامحدود می باشد. کاربر متعهد می باشد که استفاده ای معقولانه و منصفانه داشته باشد. در صورتی که استفاده پهنای باند مصرفی از سمت کاربر از حد معقولانه بیشتر باشد، به عنوان سوء استفاده از منابع در نظر گرفته خواهد شد. در این حالت با کاربر تماس گرفته خواهد شد تا مصرف خود را کاهش دهد.
 4. با در نظر گرفتن اینکه تمامی امکانات مدیریتی اعم از نصب سیستم عامل، تغییر hostname، ریبوت و دیگر ابزارهای مدیریتی از طریق ناحیه کاربری فراهم می باشد، مدیریت نوع استفاده در محصولات سرور مجازی به عهده کاربر می باشد. هیچ گونه پشتیبانی جهت مدیریت سرور و یا نصب ابزار جانبی بر روی تمامی محصولات سرور مجازی ارائه نخواهد شد مگر اینکه افزودنی لازمه با عنوان پکیج مدیریت سرور مجازی خریداری شده باشد و هزینه پکیج پشتیبانی توسط کاربر پرداخت شده باشد.
 5. پورت اتصال به سرور ۱ گیگابیت می باشد که به صورت اشتراکی در یک node ارایه می شود و میزان پورت تضمین شده ۱ به ۱۰ می باشد. این یعنی سرعت تضمین شده ۱ گیگابیت (معادل ۱۰۰ مگابایت) در هر زمان می باشد. به طور کلی کل پهنای باند ۱ گیگابیت با در نظر گرفتن لود در لحظه* در اختیار شما قرار دارد. دقت داشته باشید که پورت ۱ گیگابیت اختصاصی تنها در سرور های اختصاصی ارایه می گردد.
 6. راه اندازی سرویس های وبینار آنلاین با استفاده از نرم افزار هایی همچون bigbluebutton و یا نرم افزار های مشابه بر روی سرویس های سرور مجازی به دلیل resource intensive بودن مجاز نمی باشد. برای راه اندازی چنین سرویس هایی می بایست از سرور اختصاصی استفاده نمایید.
 7. در سرویس سرور مجازی به دلیل Self-manage بودن آن، انتقال اطلاعات به عهده کاربر می باشد و در صورت نیاز کاربر، امکان انتقال اطلاعات با دریافت هزینه امکان پذیر می باشد. تخمین هزینه بر اساس حجم اطلاعات می باشد که کاربر می تواند با باز کردن تیکت در بخش پشتیبانی سرور آن را استعلام نماید.
 8. تغییر لوکیشن در تمامی محصولات سرور مجازی از لحاظ فنی امکان پذیر نمی باشد به همین دلیل در صورت نیاز به تغییر لوکیشن، کاربر می بایست هزینه سرویس مورد نظر در لوکیشن دیگر و هزینه انتقال را بپردازد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید در بخش پشتیبانی سرور تیکت باز کنید و هزینه های اضافی را استعلام نمایید.

 

قوانین و مقررات ثبت، تمدید و انتقال دامنه

 1. از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات و مالکیت کامل کاربر ثبت می شود، مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده کاربر خواهد بود. در صورت سوء استفاده کاربر یا انتقال دامنه از ایران سایتر به شرکت های دیگر، مسئولیت آن با کاربر خواهد بود.
 2. مسئولیت انتخاب نام دامنه به عهده کاربر می باشد و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه وجود ندارد.
 3. کاربر موظف است تا قبل از فرا رسیدن تاریخ انقضا دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر این صورت، چنانچه دامنه کاربر منقضی شود و در این حین توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیت آن به عهده کاربر خواهد بود.
 4. انتقال دامنه های بین المللی به صورت آنی انجام نمی شود و مراحل تکمیل انتقال ممکن است بین ۱ تا ۱۰ روز به طول بینجامد.
 5. کاربر می بایست قبل از ثبت دامنه بین المللی احراز هویت خود را تکمیل کند. در صورت ثبت دامنه بین المللی، دامنه کاربر تا زمان تکمیل احراز هویت ثبت نخواهد شد.
 6. قیمت ثبت دامنه های بین المللی بر اساس قیمت روز دلار محاسبه می گردد. ایران سایتر سعی می کند، حتی الامکان قیمت دامنه ها را ثابت نگه دارد. در صورتی که قیمت دلار با افزایش شایانی روبرو شود، قیمت ثبت، تمدید و انتقال دامنه نیز بر همان اساس افزایش می یابد.
 7. در انتقال دامنه بین المللی، هزینه انتقال توسط رجیسترار دریافت می گردد. قابل ذکر است که هزینه پرداختی جهت انتقال به مدت ۱ سال به زمان انقضای دامنه اضافه می کند.
 8. در صورتی که وضعیت احراز هویت کاربر تایید شده باشد، ثبت دامنه بین المللی معمولا آنی انجام می شود. در بدترین حالت، ممکن است ثبت دامنه تا ۲ روز طول بکشد.

 

قوانین انتقال سرویس از یک کاربر به کاربر دیگر

انتقال سرویس ها می بایست تنها توسط کاربران از طریق ابزار مربوطه که در سیستم مشتریان تعبیه شده، انجام گیرد. جهت انتقال سرویس می بایست موارد زیر را جز به جز رعایت کنید و آگاهانه اقدام به این انتقال کنید.

 1. انتقال دامنه چه ملی و چه بین المللی امکان پذیر نمی باشد. برای انتقال دامنه می بایست به صورت مستقیم با کد انتقال به کاربر جدید منتقل شود و امکان جابجایی اکانتی بین کاربران در ایران سایتر وجود ندارد.
 2. قبل از انتقال می بایست تمامی صورتحساب های مربوط به سرویس پرداخت شده باشد.
 3. پس از انتقال امکان بازگشت سرویس به صاحب قبلی وجود ندارد مگر اینکه صاحب جدید، آن را مجددا انتقال دهد.
 4. پس از تکمیل انتقال، مالک جدید سرویس، تمامی مسئولیت های قانونی سرویس را به عهده خواهد گرفت.
 5. انتقال سرویس 3 مرحله دارد، انتقال توسط مالک، تایید توسط دریافت کننده و تایید نهایی توسط ایران سایتر.
 6. ایران سایتر اختیار دارد انتقال سرویس را با ارایه دلیل رد کند.
 7. چنانچه از کد تخفیف پیشرفت در خرید سرویس انتقالی استفاده شده باشد، جهت تایید انتقال از جانب ایران سایتر، مبلغ تخفیف می بایست توسط ارسال کننده پرداخت شود.

 

قوانین و مقررات استفاده از سرویس های هاست

سرویس های هاست شامل تمامی محصولات هاست اقتصادی، هاست لینوکس حرفه ای، هاست وردپرس، هاست دانلود و هاست ایمیل می باشند.

 1. استفاده از محصولات اشتراکی برای اسکن وبسایت ها ممنوع می باشد. استفاده از ابزار هایی همچون بررسی سئو وبسایت، بررسی رتبه ها یا بررسی سرعت وبسایت و غیره ممنوع می باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.
 2. کاربر مجاز به راه اندازی سرویس های چت روم در سرور های ایران نمی باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.
 3. استفاده از کران جاب های Aggressive با زمان بسیار کم غیر مجاز می باشد و در صورت مشاهده کران جاب ها حذف و در صورت تکرار سرویس کاربر مسدود خواهد شد.
 4. کاربر مجاز به فروش خدمات VPN نمی باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر مسدود خواهد شد.
 5. راه اندازی وب سایت های شرط بدی (Bet) غیر مجاز می باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر مسدود خواهد شد.
 6. میزبانی، اشتراک گذاری و یا انتقال هرگونه محتوای مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرمجاز بوده و مسئولیت حقوقی آن بر عهده کاربر می باشد. در صورت مشاهده سرویس کاربر حذف بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
 7. هنگام برقراری ارتباط از طریق بخش تیکت ناحیه کاربری و به منظور رفع مشکلات حرفه ای و تخصصی خدمات، طرفین مکاتبه هنگام نگارش و برقراری ارتباط حتماً حفظ احترام نموده و اصول و آداب مکاتبه را رعایت خواهند نمود و در غیر اینصورت ایران سایتر ملزم به ادامه مکاتبه نخواهد بود.
 8. استفاده از سرویس های هاست برای راه اندازی سرویس های ارتباطی آنلاین همچون چت، ویدیویی، آزمون آنلاین و از آن قبیل در هر قالبی غیر مجاز می باشد.
 9. ایمیل و یا نام کاربری نمی تواند حساب ایمیل مربوط به یک سایت خصوصی باشد و لزوماً باید از یکی از خدمات دهندگان رایج و شناخته شده جهان مانند Google، Yahoo، Microsoft و… باشد تا در صورت بروز مشکل و یا نیاز به برقراری ارتباط از طریق ایمیل، احتمال خطا به حداقل ممکن برسد.

 

قوانین و مقررات استفاده از سرویس ایمیل و SMTP

سرویس ایمیل به دلیل حساس بودن reputation برای IP ها و تضمین ارسال ایمیل، یکی از خدماتی است که بالاترین حساسیت را دارد. از این رو تمامی قوانین زیر بدون استثنا، چشم پوشی و یا بخشش اعمال میگردند. لطفا قوانین زیر را با دقت مطالعه کنید و چنانچه این چهارچوب مطابق با استاندارد های شما می باشد این سرویس ها را خریداری کنید.

 1. ارسال ایمیل انبوه یا استفاده سرویس هاست ایمیل برای اتصال SMTP به سیستم های مختلف غیر مجاز می باشد. سرویس هاست ایمیل مختص ایمیل های سازمانی پیاده سازی شده است و می بایست صرفا برای مکاتبات ایمیلی شخص به شخص (شرکت به شخص یا برعکس) استفاده شود. هر نوع استفاده دیگر و تشخیص آن موجب مسدودیت سرویس خواهد شد. برای چنین استفاده ای می بایست از سرویس SMTP استفاده کنید که با سرویس ایمیل تفاوت دارد.
 2. ارسال ایمیل به لیست های ایمیلی که برای دریافت ایمیل ثبت نام نکرده اند یک تخلف محسوب می شود و چنانچه توسط سیستم خودکار شناسایی شود، سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.
 3. در سرویس SMTP، به صورت خودکار یک لینک با عنوان “دیگر برایم ایمیل ارسال نکن” به صورت خودکار در انتهای هر ایمیل ارسالی اضافه خواهد شد. این قابلیت این امکان را می دهد تا اصول و استاندارد های ارسال ایمیل رعایت شود و دریافت کننده هر زمان امکان لغو اشتراک را داشته باشد. دقت داشته باشید که این لینک کاملا اجباری می باشد. امکان شخصی سازی متن، فونت و سایز آن فراهم می باشد.
 4. استفاده از سیستم برای ارسال مطالب یا محتوای مربوط به پورنوگرافی، دوست یابی، محصولات دارویی، ایمیل هایی با مضمون پولدار شدن سریع، وبسایت های شرطبندی، سرویس های فیلم و موزیک که دارای مجوز نیستند، مواد مخدر، محصولات عطاری، فروش تنباکو یا ویپ، امور خیریه (به غیر از سازمان های تایید شده) و صفحات فیشینگ غیر مجاز می باشد. در صورت گزارش بدون اطلاع قبلی سرویس شما مسدود خواهد شد.
 5. با توجه به ضمانت تحویل ایمیل به اینباکس در سرویس های SMTP، در صورتی که محتوای ارسالی شما توسط دریافت کنندگان، مخرب و یا مشکوک تشخیص داده شود و نتیجه آن اسپم شدن ایمیل شما شود، ایران سایتر از ضمانت خود مستثنا خواهد شد.
 6. با تشخیص استفاده غیر اصولی و خارج از قوانین و مقررات، ایران سایتر این اختیار را دارد از ارایه خدمات سرویس SMTP به کاربر خودداری کند. در صورتی که کاربر تخلفی مرتکب شود، تنها با پرداخت جریمه نقدی با عنوان آسیب به زیرساخت به مبلغ 1 میلیون تومان، امکان رفع مسدودیت فراهم خواهد بود.

 

قوانین و مقررات استفاده از سیستم همکاری در فروش

سیستم بازاریابی جهت ایجاد تعامل، ایجاد فرصت های کسب درآمدی برای تمامی کاربران اینترنت تعبیه شده است. در این رویه نحوه کارکرد این است که بازاریاب با استفاده از لینک منحصربفرد کاربرانی را به ایران سایتر معرفی می کند و با خرید هر یک از محصولات، با توجه به میزان پورسانت تعریف شده پورسانت تعریف می کنند. سیستم مشارکت در فروش صرفا جهت معرفی محصولات ایران سایتر در قالب آموزشی، بازبینی، قرار دادن بنر تبلیغاتی یا دیگر فرم تبلیغات می باشد. کاربرانی که قوانین درج شده در زیر را رعایت نکنند یا به نحوی سوء استفاده آنها از سیستم شناسایی شود، سرویس بازاریابی آنها لغو خواهد شد.

سیستم بازاریابی ایران سایتر بارها مورد سوء استفاده سودجویان قرار گرفته و به همین دلیل تمامی قوانین زیر سرسختانه پیاده سازی می شوند. لطفا این قوانین را با دقت مطالعه کنید.

 1. دریافت پورسانت بازاریابی مستلزم این است که تمام اشخاص معرفی شده در ایران سایتر احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند.
 2. معرفی باید بصورت ارگانیک باشد. معرفی ارگانیک یعنی کاربر از طریق لینک بازاریابی بازاریاب با رایانه ای غیر از رایانه ایشان خرید را انجام داده باشد. چنانچه نرخ تبدیل با تعداد کلیک های دریافت شده مطابقت نداشته باشد به صورت دستی توسط یکی از کارمندان بررسی خواهد شد. در صورت عدم تایید، بدون اطلاع قبلی پورسانت حذف خواهد شد.
 3. مبلغ زمانی قابل برداشت است که پورسانت های شما حداقل ۱۰۰ هزار تومان باشد. شما در هر زمان می توانید از صفحه بازاریابی درخواست برداشت را ثبت کنید. پس از بررسی درخواست توسط بخش مالی، مبلغ کمیسیون به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.
 4. مبلغ پورسانت بعد از ۳۱ روز قابل دریافت می باشد. به دلیل اینکه در ایران سایتر ۳۰ روز ضمانت بازگشت ارایه می شود، این امکان وجود دارد که کاربر ارجاعی، سرویس خود را لغو و هزینه پرداختی را عودت بگیرد. در این حالت پورسانتی به بازاریاب تعلق نمی گیرد.
 5. داشتن چند حساب بازاریابی در ایران سایتر ممنوع است در صورت مشاهده کلیه حساب ها مسدود می شوند.
 6. اگر برای مشتری خود اقدام به خرید کرده اید باید از طریق تیکت این موضوع را اطلاع دهید در غیر این صورت حساب بازاریابی شما مسدود خواهد شد.
 7. اگر کاربری از قبل مشتری ایران سایتر باشد و بر روی لینک بازاریابی شما کلیک کند و خریدی صورت گیرد، پورسانت آن فروش محاسبه نخواهد شد.
 8. در معرفی کاربران جدید تنها در خرید اول آنها پورسانت دریافت خواهید کرد و خرید های آینده تعلق نمی گیرد.
 9. در صورتی که کاربری سرویسی را خریداری کند سپس سرویس خود را ارتقا دهد، در ارتقا پورسانت تعلق نمی گیرد. (مطابق با قانون شماره 6)
 10. چنانچه کد تخفیفی بیش از ۲۰٪ در خرید سرویس استفاده شده باشد، پورسانتی به بازاریاب تعلق نمی گیرد.
 11. جهت جلوگیری از بی نظمی، مشمولیت دریافت کد تخفیف اختصاصی بازاریابی زمانی امکان پذیر می باشد که بازاریاب حداقل ۵ کاربر را ارجاع کرده باشد.
 12. بازریاب مجاز به استفاده از کد تخفیف اختصاصی برای خرید سرویس نمی باشد. در صورت مشاهده، اکانت بازاریابی مسدود خواهد شد.
 13. درآمد بازاریابی معمولا در کمتر از ۲۴ ساعت به کاربر پرداخت خواهد شد. اما در مواقعی خاص ممکن است تا ۷۲ ساعت به طول بینجامد.

خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران