خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, ایران سایتر, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

ارسال شده در: ۱۲ فروردین ۱۳۹۶

خرید شماره مجازی روسیه


ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﯾﮏ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺍﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺁﻥ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺳﯿﻤﮑﺎﺭﺕ ﻧﯿﺎﺯﯼ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﻋﻤﻼ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﯾﮏ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺗﻤﺎﺱ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﯾﺎ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻭ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﮐﻨﯿﺪ. با شماره مجازی مخصوص تلگرام هم فقط صرفا میتوانید با آن شماره در تلگرام ثبت نام کرده و با دیگران چت کنید. این شماره ها هم برای استفاده شخصی مناسب میباشند هم تجاری. برای ربات های تبچی (تبلیغات انبوه) و ضد اسپم تلگرام و… که مصرف زیادی دارند، در حال حاضر بهترین شماره ، شماره های کشور روسیه می باشند شماره های روسیه گروه های بالای چند k را ساپورت میکنند. شماره های روسیه در تلگرام سرعت بسیار بالایی نسبت به سایر کشورها دارند و احتمال حذف شدن اکانت تلگرام آن ها نیز کمتر میباشد. اگر از ربات های تبچی یا تبلیغات انبوه تلگرام استفاده میکنید، این شماره ها برای کار شما بسیار مناسب میباشند، زیرا شماره های ایران به دلیل محدودیت های تلگرام، در بیش از ۲۰۰ گروه عضو نمیشوند و از طرفی هم، شماره های آمریکا حداکثر در ۵۰۰ گروه میتوانند حضور داشته باشند و هنگامی که به حداکثر ظرفیت محدودیت های خود برسند، نه از طریق لینک وارد گروه میشوند و نه از طریق دعوت کردن ربات به گروه. و چنانچه ربات را به یک گروه دعوت کنید، با خطای “USERS_CHANNELS_TOO_MUCH” مواجه خواهید شد. اما شماره های روسیه این محدودیت ها و مشکلات را ندارند و حتی در بالای ۵۰ هزار گروه هم بدون ایراد و با سرعت بالا مشغول به فعالیت و تبلیغ میباشند.

چگونه برای خود شماره مجازی تهیه کنیم. برای این کار می توانید از ویدیو آموزشی زیر کمک بگیرید.

 

  • آیا نیاز به شماره مجازی برای کارهای شخصی دارید دارید ؟
  • آیا نیاز به شماره مجازی برای ربات ضد اسپم یا تبچی تلگرام خود دارید ؟

 

  • نحوه دریافت کد فعالسازی تلگرام چگونه است ؟

اگر فقط یک شماره خرید کنید، شماره بصورت t-data به شما داده میشود . یعنی هربار که بخواهید میتوانید کد فعالسازی دریافت کنید .

شماره دربرنامه پورتابل تلگرام ذخیره میشود و شما همیشه آن را دارید . اگر بخواهید تلگرام را در گوشی خود داشته باشید یا اینکه روی رباتتان نصب کنید کافیست که شماره را در تلگرام خود وارد کنید و کد فعالسازی به پورتابل تلگرام شما ارسال خواهد شد . پس دیگر نیازی به ما برای دریافت کد فعالسازی ندارید.

 چنانچه بیش از یک شماره نیاز دارید، به شما پنل شماره مجازی داده خواهد شد و میتوانید خودتان برای تلگرام و لاین و اینستاگرام و… مستقیما شماره دریافت کنید. مشخصات ورود به پنل + آموزش استفاده از آن نیز تحویل داده خواهد شد.
  • تحویل شماره به چه نحوه است ؟

پس از تکمیل پرداخت، از رسید پرداخت عکس گرفته یا کد رهگیری را یادداشت کنید و به ربات پیام رسان ما به نشانی https://telegram.me/iransiter_bot ارسال نمایید. بعد از چک کردن جزئیات پرداخت شما، فایل تی دیتای تلگرام با شماره سفارشی یا پنل ساخت شماره مجازی به تعداد موردنظر به همراه آموزش برای شما ارسال خواهد شد. زمان تقریبی تحویل سفارش از یک ساعت تا هشت ساعت متغییر است.

 

توجه : اگر برای دیگر برنامه ها مانند اینستاگرام ، فیس بوک ، لاین ، واتس آپ ، وایبر و غیره شماره مجازی لازم دارید کافیست که از طریق بات پشتیبانی اعلام کنید:

@iransiter_bot


 * قیمت بسته های پنل روسیه * 

خرید ۱ عدد شماره مجازی روسیه (۳,۰۰۰ تومان)

بسته ۵ پتی شـمـاره مـجازی (۹,۰۰۰ تـومـان)

بسته ۸ پتی شـمـاره مـجازی (۱۴,۰۰۰ تومان)

بسته ۱۴ پتی شـمـاره مـجازی (۲۴,۰۰۰ تومان)

بسته ۲۵ پتی شـمـاره مـجازی (۳۵,۰۰۰ تومان)

بسته ۵۰ پتی شماره مـجازی (۵۸,۰۰۰ تومان)

بسته ۲۵۰ پتی شمـاره مجازی (۹۸,۰۰۰ تـومان)

بسته ۵۰۰ پتی شماره مجازی (۱۶۵,۰۰۰ تومان)

بسته ۲۵۰۰ پتی شماره مجازی (۶۷۰,۰۰۰ تومان)


تذکر مهم:

طبق آپدیت جدید این سایت روسی، به ازای ساخت هر شماره تلگرام، ۱۵ پت (pt) از حساب شما کم خواهد شد و به ازای ساخت هر شماره واتساپ، ۵ پت کم میشود.


* توجه بسیار مهم *

۱- برای اینکه تلگرام شماره های شما را دلیت نکند ، لطفا از فعال کردن تعداد زیادی شماره در یک بازه زمانی خودداری کنید

۲- سعی کنید شماره را ابتدا با گوشی خود یا نسخه وب تلگرام فعال کنید سپس در صورت تمایل آن را به کامپیوتر خود انتقال دهید

۳- هر شماره را که فعال کردید، برای فعال کردم شماره بعدی آی پی اینترنت خود را باید تغیر دهید

۴- با خاموش و روشن کردن مودم خود ای پی شما تغیر می کند

۵- همچین می توانید از شبیه سازهای اندروید بر روی کامپیوتر خود برای فعال کردن شماره استفاده کنید


برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران